Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Continue
lv: Turpināt

en: Pending
lv: Gaida

en: Skip
lv: Izlaist

en: Cancelled
lv: Atcelts
