Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha6) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Complete
el: Ολοκληρωμένη
