Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha6) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Continue
he: להמשיך

en: Pending
he: ממתינות

en: Complete
he: השלמה
