Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha6) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Continue
it: Continua

en: Pending
it: In sospeso

en: Complete
it: Completo

en: Cancelled
it: Annullato
