Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha6) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: Complete
kn: ಪೂರ್ಣ

en: Skip
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸಿ

en: Cancelled
kn: ರದ್ದುಗೊಂಡಿದೆ
