Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha6) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Pending
nl: In afwachting

en: Complete
nl: Voltooid

en: Skip
nl: Overslaan

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

[ctx: Validation]
en: File Image Dimensions
nl: Afbeeldingafmetingen
