Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha6) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Complete
pl: Zakończone

en: Skip
pl: Pomiń

en: Cancelled
pl: Anulowany
