Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha6) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Continue
pt: Continuar

en: Pending
pt: Pendente

en: Complete
pt: Concluído

en: Skip
pt: Pular

en: Cancelled
pt: Cancelado

[ctx: Validation]
en: File Image Dimensions
pt: Dimensões do Arquivo de Imagem
