Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha6) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Continue
uk: Продовжити

en: Pending
uk: Очікування

en: Complete
uk: Завершене

en: Skip
uk: Пропустити

en: Cancelled
uk: Скасовано

[ctx: Validation]
en: File Image Dimensions
uk: Розміри зображення файлу
