Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha6) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Pending
vi: Đang treo

en: Complete
vi: Hoàn thành

en: Skip
vi: Bỏ qua

en: Cancelled
vi: Bị thôi
