Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha7) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Continue
ca: Continua

en: Pending
ca: Pendent

en: Complete
ca: Finalitza

en: Cancelled
ca: S'ha cancel·lat
