Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha7) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Continue
et: Jätka

en: Pending
et: Ootel

en: Complete
et: Lõpetatud
