Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha7) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
no: Avbryt

en: Unknown
no: Ukjent

en: Continue
no: Fortsett

en: Pending
no: Avventer

en: Complete
no: Fullført

en: Cancelled
no: Avbrutt
