Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha7) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Continue
ro: Continuare

en: Pending
ro: În așteptare

en: Complete
ro: Finalizat
