Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha8) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Unknown
es: Desconocido

en: Continue
es: Continuar

en: Pending
es: Pendiente

en: Complete
es: Completo

en: Cancelled
es: Cancelado
