Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha8) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Continue
fr: Continuer

en: Pending
fr: En attente

en: Complete
fr: Terminé

en: Cancelled
fr: Annulé

[ctx: Validation]
en: File Image Dimensions
fr: Dimensions du fichier image
