Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha8) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Continue
id: Lanjutkan

en: Pending
id: Tertunda

en: Complete
id: Selesai
