Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha8) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Unknown
sv: Okänd

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Pending
sv: Väntar på

en: Complete
sv: Slutförd

en: Cancelled
sv: Avbokad
