Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha9) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Complete
cs: Dokončit

en: Cancelled
cs: Stronováno
