Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha9) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Unknown
de: Unbekannt

en: Continue
de: Weiter

en: Pending
de: Ausstehend

en: Complete
de: Vollständig

en: Cancelled
de: Abgebrochen

en: Bulk upload
de: Mehrere Dateien hochladen

en: Drag files here to upload them
de: Dateien zum Hochladen hierher ziehen

[ctx: Validation]
en: File Image Dimensions
de: Abmessungen der Bilddatei
