Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha9) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Continue
fa: ادامه

en: Pending
fa: معلق

en: Complete
fa: کامل
