Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha9) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Continue
gl: Continuar

en: Pending
gl: Pendente

en: Complete
gl: Completa
