Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha9) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Continue
is: Halda áfram

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Complete
is: Lokið
