Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha9) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Continue
ru: Продолжить

en: Pending
ru: В ожидании

en: Complete
ru: Завершён

en: Cancelled
ru: Отменено

en: Drag files here to upload them
ru: Перетащите файлы сюда, чтобы загрузить их

[ctx: Validation]
en: File Image Dimensions
ru: Размеры изображения
