Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha9) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Complete
sk: Dokončiť
