Group Media Bulk Upload (1.0.0-alpha9) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Continue
tr: Devam et

en: Pending
tr: Bekleyen

en: Complete
tr: Tamam

en: Cancelled
tr: İptal
