Group member import (2.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Group
es: Grupo

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: CSV file
es: Archivo CSV

en: Allowed Roles
es: Roles permitidos

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.

en: click here
es: haga click aquí

en: An error occurred during processing
es: Ocurrió un error durante el procesamiento

en: Commencing
es: Comenzando
