Group member import (2.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Group
fr: Groupe

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: CSV file
fr: Fichier CSV

en: Allowed Roles
fr: Rôles autorisés

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).

en: click here
fr: cliquez ici

en: How to use
fr: Comment l'utiliser

en: An error occurred during processing
fr: Une erreur s'est produite lors du traitement
