Group member import (2.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Group
hu: Csoport

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: CSV file
hu: CSV fájl

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: click here
hu: ide kattintva
