Group member import (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Group
pl: Grupa

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: CSV file
pl: Plik CSV

en: Start Import
pl: Rozpocznij importowanie

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: click here
pl: kliknij tu

en: An error occurred during processing
pl: W trakcie przetwarzania wystąpił błąd
