Group member import (2.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Group
ja: グループ

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: CSV file
ja: CSV形式

en: Allowed Roles
ja: 許可された役割

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。

en: click here
ja: ここをクリック
