Group member import (2.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Group
pt: Grupo

en: Settings
pt: Configurações

en: Save
pt: Salvar

en: CSV file
pt: Arquivo CSV

en: Allowed Roles
pt: Papéis de usuários permitidos

en: Processed @current out of @total.
pt: Processados @current de @total

en: click here
pt: clique aqui
