Group member import (2.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Group
sk: Skupina

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: CSV file
sk: CSV súbor

en: Allowed Roles
sk: Povolené kategórie používaťeľov

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.
