Group member import (2.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Group
tr: Grup

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: CSV file
tr: CSV dosyası

en: click here
tr: buraya tıklayınız
