Group member import (2.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Group
uk: Група

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: CSV file
uk: Файл CSV

en: Allowed Roles
uk: Дозволені ролі

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: click here
uk: натисніть тут

en: How to use
uk: Як користуватися
