Group member import (2.0.0-beta3) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Group
de: Gruppe

en: Settings
de: Einstellungen

en: Save
de: Speichern

en: CSV file
de: CSV-Datei

en: Processed @current out of @total.
de: @current von @total verarbeitet

en: click here
de: Hier klicken

en: How to use
de: Hinweise zur Benutzung

en: An error occurred during processing
de: Bei der Verarbeitung ist ein Fehler aufgetreten
