Group member import (2.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Group
nl: Groep

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: CSV file
nl: CSV-bestand

en: Allowed Roles
nl: Toegestane rollen

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: click here
nl: klik hier
