Group member import (2.0.0-beta3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Group
ru: Группа

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: CSV file
ru: Файл CSV

en: Allowed Roles
ru: Разрешенные роли

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: click here
ru: нажмите здесь
