Group member import (2.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Group
sv: Grupp

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: click here
sv: klicka här
