Group member import (2.0.0-beta4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Group
da: Gruppe

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: click here
da: klik her
