Group member import (2.0.0-beta4) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Group
fi: Ryhmä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: CSV file
fi: CSV-tiedosto

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: click here
fi: klikkaa tästä

en: Member Import
fi: Jäsenien tuonti
