Group Members Extra (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Group
da: Gruppe

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Reset
da: Gendan

en: User
da: Bruger

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Contacts
da: Kontakter

en: Desc
da: Faldende

en: Members
da: Medlemmer

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Group members
da: Gruppemedlemmer

en: All members
da: Alle medlemmer

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Joined
da: Indmeldt

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
