Group Members Extra (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Group
hy: Խումբ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
