Group Members Extra (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Group
ne: समूह

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ
