Group Members Extra (1.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Group
fr: Groupe

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: User
fr: Utilisateur

en: All
fr: Tout

en: Block
fr: Bloc

en: Members
fr: Membres

en: Sort by
fr: Trier par

en: Group members
fr: Membres du groupe

en: All members
fr: Tous les membres

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Joined
fr: A rejoint

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Master
fr: Principal

en: Member account
fr: Compte membre
