Group Members Extra (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Group
ar: المجموعة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: User
ar: المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
