Group Members Extra (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Reset
kk: Ысыру

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет
