Group Members Extra (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Group
nl: Groep

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: User
nl: Gebruiker

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Contacts
nl: Contacten

en: Desc
nl: Aflopend

en: Members
nl: Leden

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Group members
nl: Groepsleden

en: All members
nl: Alle leden

en: Apply
nl: Toepassen

en: Joined
nl: Lid geworden

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend

en: {{ arguments.gid|placeholder }} members
nl: {{ arguments.gid|placeholder }} leden
