Group Members Extra (1.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Group
es: Grupo

en: Yes
es: Sí

en: Reset
es: Restablecer

en: User
es: Usuario

en: All
es: Todo(s)

en: Block
es: Bloque

en: Page
es: Página

en: Contacts
es: Contactos

en: Members
es: Miembros

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Group members
es: Miembros del grupo

en: All members
es: Todos los miembros

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Joined
es: se unió

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Master
es: Máster
