Group Members Extra (1.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас
